mszp.hu | Belföld | devizahitelesek fogadóóra
2017. október 31. 17:41

Országszerte fogadóórát tartunk a devizahitel-károsultaknak

Országszerte fogadóórát tartunk a devizahitel-károsultaknak
November 6-án az MSZP képviselői és képviselő-jelöltjei országszerte fogadóórára várják a devizahitel-károsultakat. Pótcselekvések, vitanapok helyett mi az emberek kérdésire válaszolunk, személyesen állunk az érintettek rendelkezésére.

A devizahitelesek problémáiról szerintünk nem vitatkozni kell, hanem meg kell oldani, ehhez pedig kormányváltásra van szükség. Kormányváltás után a megoldásához fel kellene használni azt a 270 milliárd forintot, amit a Magyar Nemzeti Bank a devizahiteleken nyerészkedve szerzett. A legjobb az lenne, ha a felvételkori árfolyamot figyelembe véve tudnák rendezni a devizahitelesek ügyét

A fogadóórák pontos helyei és időpontjai itt találhatóak:

Baja, Szenes utca 10. Képviselői Iroda
November 6. 15:00-18:00 Hajdú Miklós, országgyűlési képviselőjelölt

Balassagyarmat, Rákóczi fejedelem út 67. Képviselői Iroda
November 6. 15:00-18:00 Lombos István, önkormányzati képviselő és Borenszki Ervin, megyei önkormányzati képviselő

Balatonfüred, Kossuth utca 3. fszt 104. Közösségi Ház
November 6. 17:00- 18:00 Mesterházy Attila, országgyűlési képviselő és Nagy Jenő, szervezeti elnök

Balmazújváros, Dózsa György u. 1. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Csige Tamás, országgyűlési képviselőjelölt

Békéscsaba, Irányi u. 4-6. MSZP Iroda
November 7. 14:00 Tóbiás József, országgyűlési képviselő

Berettyóújfalu, József Attila u. 35. Képviselői Iroda
November 6. 15:00-18:00 Dr. Nagy Attila, országgyűlési képviselőjelölt

Bonyhád, Szent Imre utca 2. Képviselői Iroda
November 6. 15:00-18:00 Vaszari Tibor, országgyűlési képviselőjelölt

Budaörs, Budapesti út 54. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Bárány Balázs, országgyűlési képviselőjelölt

Budapest, 1027, Fazekas utca 19-23. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Dr. Molnár Zsolt, országgyűlési képviselő

Budapest, 1036, Mókus utca 1-3. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Kiss László, országgyűlési képviselő

Budapest, 1046, Kiss Ernő utca 3. 418. szoba, Képviselői Iroda
November 6. 15:00-18:00 Horváth Imre, országgyűlési képviselő

Budapest, 1052, Deák Ferenc utca 21. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Kovács Alex Gábor, országgyűlési képviselőjelölt

Budapest, 1073, Erzsébet körút 40-42. fsz, I-1. MSZP Piros Pont
November 6. 15:00-18:00 Devosa Gábor, országgyűlési képviselőjelölt

Budapest, 1094, Balázs Béla utca 38. MSZP Piros Pont
November 6. 15:00-18:00 Pál Tibor, országgyűlési képviselőjelölt

Budapest, 1114 Bartók Béla út 19. (bejárat a Mészöly utca felől) Képviselői Iroda
November 6. 15:00-18:00 Dr. Józsa István, országgyűlési képviselő

Budapest, 1119, Mérnök utca 40. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Hintsch György, önkormányzati frakcióvezető

Budapest, 1126, Kiss János altábornagy u. 42-44. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Tüttő Kata, országgyűlési képviselőjelölt

Budapest, 1139, Tahi utca 72. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Dr. Puchner Gábor, önkormányzati képviselő

Budapest, 1149, Angol utca 38. Képviselői Iroda
November 6. 15:00-18:00 Tóth Csaba, országgyűlési képviselő

Budapest, 1153, Bocskai utca 1-3. I. emelet 109. szoba Budapest, XV. kerületi  önkormányzat
November 6. 15:00-18:00Tóth Imre, alpolgármester

Budapest, 1163, Veres Péter út 15/CKépviselői Iroda
November 6. 15:00-18:00Abonyi János, önkormányzati képviselő

Budapest, 1181, Üllői út 337. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00Fehér Gábor, önkormányzati képviselő

Budapest, 1191, Kossuth Lajos utca 50. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Burány Sándor, országgyűlési képviselő

Budapest, 1203, Ady Endre utca 84/A.  MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Szalontai Tibor, irodavezető

Budapest, 1214, Kossuth Lajos utca 150. Képviselői Iroda
November 6. 15:00-18:00  Szenteczky János, önkormányzati képviselő

Budapest, XVIII. Darus u. 3. Darus utcai általános iskola
November 7. 16:00-18:00 Fehér Gábor, önkormányzati képviselő

Budapest, XVIII. Tövishát u. 8. Gloriett Általános Iskola
November 10. 16:00-18:00 Fehér Gábor, önkormányzati képviselő

Cegléd, Szent Imre herceg utca 15. Képviselői Iroda
November 6. 15:00-18:00 Fehér István, országgyűlési képviselőjelölt

Celldömölk, Dózsa utca 18. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Kovácsné Horváth Andrea

Csorna, Arany János utca 5. MSZP iroda
November 6. 14:30-17:30 Papp József, helyi elnök

Debrecen, Vásáry István u. 4. Képviselői Iroda
November 6. 14:00-16:00 Gurmai Zita, országgyűlési képviselőjelölt

Dombóvár, Hunyadi tér 26. Képviselői Iroda
November 6. 10:00-12:00 Vaszari Tibor, országgyűlési képviselőjelölt

Dunakeszi, Damjanich utca 17. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Pinczehelyi Tamás, megyei elnökhelyettes

Dunaújváros, Köztársaság út 2. MSZP Iroda
November 7. 16:00 Mesterházy Attila, országgyűlési képviselő

Eger, Knézich Károly utca 2. Képviselői Iroda
November 6. 11:00-12:00 Korózs Lajos, országgyűlési képviselő

Érd, Mária utca 22. Képviselői Iroda
November 6. 16:00-18:00 Tóbiás József, országgyűlési képviselőjelölt

Gödöllő, Ady E. sétány 2. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Makrai Zoltán, országgyűlési képviselőjelölt

Gyöngyös, Fő tér 3. MSZP Iroda
November 6. 13:30-14:00 Korózs Lajos, országgyűlési képviselő

Győr, Herman O. u. 22. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Pollreisz Balázs, országgyűlési képviselőjelölt és Gőgös Zoltán, országgyűlési képviselő (16:00-17:00)

Győr, Herman O. u. 22. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Greguss András, országgyűlési képviselőjelölt

Gyula, Damjanich u. 6. Képviselői Iroda
November 6. 15:00-18:00 Pluhár László, választókerületi elnök

Hajdúszoboszló, Kígyó u. 2-6. Képviselői Iroda
November 6. 15:00-18:00 Bangóné Borbély Ildikó, országgyűlési képviselő

Hatvan, Hunyadi tér 14. Képviselői Iroda
November 6. 15:00-16:00 Korózs Lajos, országgyűlési képviselő

Hódmezővásárhely, Dr. Rapcsák András utca 52. MSZP Iroda
November 6. 17:00-19:00 Rója István, országgyűlési képviselőjelölt

Jászberény, Táncsics Mihály utca 4. MSZP Iroda
November 6. 15:00-16:00 Balogh Béla, városi elnök

Kaposvár, Szent Imre utca 14. 2/23 MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Pintér Attila, országgyűlési képviselőjelölt

Kazincbarcika, Rákóczi tér 4. Képviselői Iroda
November 6. 15:00-18:00 Klimon István, alpolgármester

Kecskemét, Katona József tér 18. Képviselői Iroda
November 7. 15:00-18:00 Dobos József, országgyűlési képviselőjelölt

Kecskemét, Katona József tér 18. Képviselői Iroda
November 7. 15:00-18:00 Király József, országgyűlési képviselőjelölt

Keszthely, Rákóczi tér 21. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Mohácsi József, szervezeti elnök

Kiskőrös, Petőfi tér 3. 310. ajtó Képviselői Iroda
November 6. 15:00-18:00 Hirsch Imre, önkormányzati képviselő

Kiskunfélegyháza, Gorkij utca 2.  MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Horváth Tamás, országgyűlési képviselőjelölt

Kiskunhalas, Eötvös utca 7. Képviselői Iroda
November 6. 13:00-17:00 Kollár Tímea, városi elnök

Kisvárda, Mártirok útja 7. fsz. 7.  MSZP Iroda
November 6. 15:00-17:00 Dr. Legény Zsolt, országgyűlési képviselő

Körmend, Szabadság tér 11. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Szücs Gábor, országgyűlési képviselőjelölt

Marcali, Rákóczi utca 16. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Mészáros Géza dr., országgyűlési képviselőjelölt

Mátészalka, Kálvin tér 1. 1. emelet Képviselői Iroda
November 6. 15:00-16:00 Halmi József, országgyűlési képviselőjelölt

Mezőkövesd, Szomolyai út 9. MSZP Iroda
November 6. 10:00-15:00 Kormos Anna, országgyűlési képviselőjelölt

Mezőtúr, Dózsa György út 1. MSZP iroda
November 6. 17:00-18:00 Rózsa Endre, megyei önkormányzati képviselő, országgyűlési képviselőjelölt

Miskolc, Árpád u. 43. Képviselői Iroda
November 6. 17:30-19:00 Dr. Varga László, országgyűlési képviselő

Miskolc, Corvin u. 9. MSZP Iroda
November 6. 15:00-17:00 Dr. Varga László, országgyűlési képviselő

Monor, Deák Ferenc utca 12. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Torzsa Sándor, országgyűlési képviselőjelölt és Kecsmarik András szervezeti elnök

Mór, Zrínyi utca 36. MSZP Iroda 
November 6. 15:00-18:00 Dr. Szeredi Péter, önkormányzati képviselő

Mosonmagyaróvár, Erkel Ferenc utca 10. Képviselői Iroda
November 6. 18:00-19:00 Gőgös Zoltán, országgyűlési képviselő

Nagyatád, Baross Gábor utca 16. Képviselői Iroda
November 6. 15:00-18:00 Csendesné Murányi Ibolya, országgyűlési képviselőjelölt

Nagykáta, Kossuth Lajos utca 163/31. Képviselői Iroda
November 6. 15:00-18:00 Török Zsolt, országgyűlési képviselőjelölt és Dr. Simon Tamás szervezeti elnök

Nyírbátor, Madách utca 28. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Dr. Veres János, országgyűlési képviselőjelölt

Nyíregyháza, Benczúr tér 8. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Csabai Lászlóné, megyei alelnök

Nyíregyháza, Benczúr tér 8. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Dr. Helmeczy László, jogász

Orosháza, Bajcsy-Zsilinszky u. 12. Képviselői Iroda
November 6.  15:00-18:00 Füvesi Sándor, önkormányzati képviselő

Oroszlány, Fő tér 1. Művelődési Ház, 113-as terem
November 6. 15:00-18:00 Sólyom Jöran, önkormányzati képviselő

Ózd, Árpád vezér út 22/a. Képviselői Iroda
November 6. 15:00-18:00 Kiss Sándor, helyi elnök

Paks, Újtemplom u. 24. 
November 6. 17:00 Heringes Anita, országgyűlési képviselő

Pécs, Diana tér 16. Képviselői Iroda
November 6. 17:00-18:30 Dr. Tóth Bertalan, országgyűlési képviselő

Salgótarján, Május 1 út 41. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Molnár Károly, önkormányzati képviselő

Sárospatak, Kossuth u. 34. Képviselői Iroda
November 6. 15:00-18:00 Róth József és Hutkainé Novák Márta, önkormányzati képviselők

Sopron, Magyar u. 24. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Kránitz László, megyei elnök és Póczik Roland, országgyűlési képviselőjelölt

Szarvas, Kossuth u. 30. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Czesznak János, helyi elnök

Szeged, Oroszlán utca 2. MSZP Iroda
November 6. 15:00 Szabó Sándor, országgyűlési képviselő és Mészáros Tamás, önkormányzati képviselő

Székesfehérvár, Városház tér 1.  Városháza, Frakcióiroda
November 2. 16:00 Dr. Márton Roland, önkormányzati képviselő

Szekszárd, Mikes utca 24. MSZP Iroda
November 6. 16:00-17:30 Dr. Harangozó Tamás, országgyűlési képviselő

Szentendre, Rózsa utca 8. Képviselői Iroda
November 6. 17:00-19:00 Trenka István, megyei elnök és Faludi Zsófia, országgyűlési képviselőjelölt

Szentes, Kiss Bálint utca 3. Képviselői Iroda
November 6. 15:00-18:00 Móra József, önkormányzati képviselő

Szigetszentmiklós, Tököli út 19. Városi Könyvtár és Közösségi Ház, Tanácsterem 
November 6. 17:00 Stefanik Zsolt, országgyűlési képviselőjelölt és Ladányi Sándor szervezeti elnök

Szolnok, Tófenék u. 1-3. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Györfi Mihály, választókerületi elnök

Szombathely, Berzsenyi tér 2/b MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Dr. Nemény András, országgyűlési képviselőjelölt

Tapolca, Berzsenyi utca 13. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Árvai Gábor, szervezeti elnök és Buzás Gyula, önkormányzati képviselő

Tatabánya, Győri út 18-20. Közéleti Központ
November 6. 15:00-18:00 Kilián Géza, önkormányzati képviselő, Zsidek Ferenc, frakcióvezető, és Rácz László hitelkárosult-szakértő

Tiszaújváros, Tisza u. 2/c. Képviselői Iroda
November 6. 15:00-18:00 Pap Zsolt, országgyűlési képviselőjelölt

Vác, Zrínyi utca 9. Képviselői Iroda
November 6. 14:30-16:15 Trenka István, megyei elnök és Faludi Zsófia, országgyűlési képviselőjelölt

Várpalota, Korompay utca 11/B MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Dániel Mária Magdolna, megyei közgyűlési tag

Vásárosnamény, Árpád út 28. Képviselői Iroda
November 6. 15:00-18:00 Tukacs István, országgyűlési képviselő

Vecsés, Fő út 112. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Vonnák Iván, országgyűlési képviselőjelölt

Veszprém, Kereszt út 9. MSZP Iroda
November 6. 15:30-17:30 Mesterházy Attila, országgyűlési képviselő és Hartmann Ferenc, önkormányzati képviselő

Zalaegerszeg, Ady út 29. MSZP Iroda
November 6. 15:00-18:00 Góra Balázs, országgyűlési képviselőjelölt