mszp.hu - 2011.10.07. 12:08
Valószínűsítjük, hogy komoly nehézséget okoz számukra Nagy Csaba alpolgármester jogtalan jutalomfelvételének eltussolása - ezért nem jutott ideje arra sem Páva Zsoltnak, sem a Fidesz bármely képviselőjének, hogy az elmúlt időszakban akár csak egy gyufaszálat is megmozdítsanak az Elcoteq dolgozóinak érdekében.
Miért nem azon dolgozik inkább a Fidesz, hogy segítsen azokon, akik nem tudják, hogy a jövő hónapban miből tartják el a családjukat, a télen miből fizetik ki a fűtést?
Nem mernek, vagy nem akarnak a sarkukra állni a kormányuknál azért, hogy a pécsiek megtarthassák állásukat? Van egyáltalán a Fidesz pécsi képviselőinek lobbi ereje?
Elkeserítő, hogy a Fidesz a pécsi fundamentummal, a nemzet kenyerével és sok más, hasonlóan fontos ”munkahelyteremtő” kezdeményezéssel töltötte az elmúlt 2 és fél évet, ahelyett, hogy akár csak egy kicsit is a pécsi családok sorsával törődött volna.
Az Elcoteq példája is jól jelzi, hogy Páva Zsolt és a fideszes városvezetés ismét kudarcot vallott.
Ennyi kudarc után nem csodálnánk, ha igaz lenne az a városi pletyka, hogy Páva Zsolt inkább Zágrábot választja Pécs helyett.
az MSZP Pécsi Szervezete

