Szöveg nagyítása

-A +A

Majális

 

 

 

További rendezvényeink:

Ajka

Sportcentrum parkolója

május 1.

9:30

 

Bácsalmás

Híd-tó, Béke u. 30.

május 1.

10:00

 

Baja

Petfőfi-sziget, a híd lábánál

május 1.

09:00

 

Balassagyarmat

Gösser étterem szabadtéri része,Teleki út 14.

május 1.

10:00

 

Békéscsaba

Kazinczy utca - Tinódi utca sarok

május 1.

10:00

 

Berettyóújfalu

Toldi Miklós u. BUSE pálya

május 1.

10:00

 

Budaörs

Szabadidő Park, Árok u. 3.

május 1.

10:00

 

Budapest, X. kerület

Óhegy Park

május 1.

10:00

 

Budapest, XV. kerület

Szántóföld út

május 1.

10:00

 

Budapest, XVI. kerület

Erzsébet liget

május 1.

10:00

 

Budapest, XVII. kerület

Ferihegyi út Pesti út sarok

május 1.

10:00

 

Budapest, XVIII. kerület

Bókay kert

május 1.

10:00

 

Budapest, XXII. kerület

Campona mellett

május 1.

10:00

 

Debrecen

Nagyerdő

május 1.

10:00

 

Dorog

Hősök tere

május 1.

10:00

 

Ercsi

Dunapart

május 1.

10:00

Felvonulás, kitelepülés, főzés, találkozó megyei  szocialista politikusokkal

Érd

Főtér

május 1.

8:00

Tóbiás József részvétel

Gödöllő

Ady Endre sétány 3. (pártiroda)

május 1.

   

Gyöngyös

Fő tér

május 1.

10:00

 

Győr

Kiskút

május 1.

   

Hajdúböszörmény

Bocskai u. 2. MSZP iroda udvara

május 1.

10:00

 

Hajdúdorog

Tokaji út 99.

május 1.

13:00

Csige Tamás részvételével

Halásztelek

Sportcentrum

május 1.

9:00

 

Hatvan

Népkert

május 1.

10:00

 

Hódmezővásárhely

Belvárosi Olvasókör, Rudnay u. 6.

május 1.

9:30

 

Ibrány

Városliget

május 1.

13:00

Csabai Lászlóné részvételével

Jászapáti

Képviselői irodaház udvarán

május 1.

10:00

Szekeres Imre és Szabó Lajos vesz részt

Jászberény

Margit-sziget

május 1.

   

Kalocsa

Kubikus Park

május 1.

09:00

 

Kecskemét

Benkó Zoltán Szabadidő Központ (a vízműdomb lábánál)

május 1.

10:00

Heringes Anita, Bangóné Borbély Ildikó, Király József, Laskovics Diána részvételével

Kiskőrös

Sportpálya bejárata mellett balra (Dózsa Gy. út)

május 1.

10:00

 

Kiskunfélegyháza

Parkerdő

május 1.

10:00

 

Kisvárda

Várkert

május 1.

10:00

Dr. Legény Zsolt részvételével

Komló

Piactér, majd Hotel Békesziget kerthelyisége 

május 1.

9:30

Dr. Szakács László  és Dr. Barbarics Ildikó részvételével

Kunszentmárton

Vásár tér

május 9.

10:00

 

Létavértes

Debreceni u. 1. Városi Sporttelep

május 1.

10:00

 

Makó

Maros-part, Volán Üdülő

május 1.

09:00

 

Miskolc

Majális park

május 1.

10:00

 

Mosonmagyaróvár

Wittmann Antal Park

május 1.

9:00

Mesterházy Attila és Gőgös Zoltán részvételével

Nagykáta

Sportcsarnok

május 1.

9:00

 

Nyírbátor

Papok rétje

május 1.

12:00

Máté Antal és Dr. Veres János részvételével

Nyíregyháza

Bujtosi Városliget

május 1.

10:00

Dr. Veres János részvételével

Orosháza

Dózsa György u. 7.

április 30.

18:00

 

Oroszlány

Szent Borbála tér

május 1.

9:00

 

Ózd

Ifjúság park

május 1.

10:00

 

Örkény

SZIK mögötti park

május 1.

   

Pécs

Ángyán J. u. 2.

május 1.

10:00

Dr. Tóth Bertalan részvételével

Polgár

Fürdő u. 2.

május 1.

9:00

 

Rakamaz

Hejce

május 1.

10:00

 

Salgótarján

Dolinka és a Fő tér

május 1.

10:00

Dóra Ottó mond nyitó beszédet

Sátoraljaújhely

Ungvári pincesor

május 1.

10:00

 

Szarvas

Erzsébet liget

május 1.

10:00

 

Szeged

Újszeged Liget

május 1.

9:30

Botka László, Szabó Sándor, Ujhelyi István részvételével

Szeged

Zápor-tó

május 1.

8:00

Botka László, Szabó Sándor, Ujhelyi István részvételével

Szeged

Kiskundorozsma, Hősők ligete

május 1.

10:00

Botka László, Szabó Sándor, Ujhelyi István részvételével

Szeged

Petőfitelep, Művelődési Ház

május 1.

12:00

Botka László részvételével

Szeged

Makkosháza

május 1.

14:00

Kozma József részvételével

Szekszárd

Csatári utca és Vitéz utca közti füves terület

május 2.

10:00

Dr. Harangozó Tamás részvételével

Szentendre

Postás Strand

május 1.

   

Szigethalom

Duna-Part

május 1.

10:00

 

Szigetszentmiklós

Kéktó Szabadidőpark

május 1.

9:00

 

Szolnok

Tiszaliget, Sportcsarnok

május 1.

11:00

Iváncsik Imre, Demeter Márta, Györfi Mihály vesz részt

Tapolca

Dobó lakótelep

május 1.

10:00

 

Tata

Építők parkja

május 1.

11:00

Lukács Zoltán, Ujházy Emil részvételével

Tatabánya

Csónakázó tó

május 1.

10:00

 

Tiszaföldvár

strand

május 1.

10:00

 

Törökszentmiklós

Galambos Park

május 1.

   

Újszász

Újszász

május 1.

10:00

 

Várpalota

Cseri erdő

május 1.

10:00

 

Vásárosnamény

Árpád u. 28.

május 1.

13:00

Dr. Legény Zsolt és Halmi József részvételével

Veszprém

Betekints völgy

május 1.

7:00

Kész Zoltán részvételével

Záhony

Pagoda Étterem

május 2.

13:00

Dr. Legény Zsolt részvételével

Zalaszentgrót

Horgásztanya udvara

május 1.

14:00

Teleki László vesz részt