Belföld | trafikmutyi közlemény
2013. április 30. 14:32

Beismerést várunk a trafikügyben

Értjük Selmeczi Gabriella mellébeszélését trafikmutyiügyben, de szánalmas vergődése a téma elterelésére csak tetézi a botrányt. Értjük, hogy Selmeczi Gabriella számára nincsen azzal semmi baj, hogy a fideszes haverok kapták meg a koncessziókat, amiknek a zsíros nyereségét törvényben szabályozná Orbán Viktor, Magyarországot azonban nem verheti át.

Az egész ország számára világos, hogy a trafikmutyit a fideszes klientúra kifizetésére agyalták ki.

Mesterházy Attila világos kérdéseket fogalmazott meg az egyre dagadó trafikbotránnyal kapcsolatban. Éppen ezért nem a Fidesz szóvivőfalkájának, hanem Németh Lászlóné fejlesztési miniszternek kell azokra világos válaszokat adnia.

Selmeczi Gabriellától pedig egyetlen kérdésre várjuk a választ: fideszes képviselőként milyen álláspontot képviselt azon a frakcióülésen, ahol a trafikmutyi nyerteseiről döntöttek?

Török Zsolt
szóvivő