mszp.hu | Belföld | földosztás földmutyi földbérlet
2015. július 04. 13:07

El a fideszes kezekkel a magyar földtől!

A belső válságokkal küzdő, helyi szervezeteit egymás után feloszlató Fideszt Orbán Viktor már csak állandó osztogatással tudja egyben tartani. Ez a magyarázata annak, hogy Jakab István, a Magyar Gazdakörök és Gazdaszövetkezetek Szövetsége (Magosz) elnöke tegnap kimondta, amit eddig csak sejteni lehetett: azt, hogy a fideszes földbérlők tulajdonosok akarnak lenni.

Ez azt jelentené, hogy Magyarországot, a magyar földeket örökre megkapnák a mészároslőrincek, a magoszos haverok, a fideszes benzinkutasok, masszőrök, ügyvédek, műkörmösök és egyéb kormányzati csókosok.

Az MSZP nem hagyja, hogy ez így legyen! A magyar föld nem lehet pártemberek zsákmánya a fideszes belháborúkban! Nem tűrjük, hogy a Fidesz kifossza a magyar vidéket és elvegye a gazdák megélhetését!

Felszólítjuk Orbán Viktort, mondja ki nyíltan: nem adják haverjaik tulajdonába a most még csak bérelt földeket, nem osztják szét egymás közt Magyarország legértékesebb vagyonát!

Gőgös Zoltán
az MSZP elnökhelyettese