mszp.hu | fizetős utak Kecskemét
2014. december 15. 11:59

NYílt levél Szemereyné Pataki Klaudia Polgármester Asszony részére

Tisztelt Polgármester Asszony!

Ezúton adunk hangot elégedetlenségünknek azzal kapcsolatban, hogy a kormány újabb sarcot vetne ki a magyar népre. Az utóbbi napokban arról szólnak a hírek, hogy az eddig ingyenes autópálya szakaszok fizetősek lesznek. Így nemcsak az M0-s ingyenessége szűnik meg, hanem más nagyvárosok elkerülői is érintettek lesznek, így Kecskemét is.

Az újabb adó bevezetése mind a magánszemélyekre, mind a vállalkozókra elviselhetetlen plusz terheket ró. Ráadásul környezetvédelmi és egészségügyi problémákat is okozhat az, hogy a díj elkerülése miatt drasztikusan nőni fog a városunkon átmenő forgalom. Mi több, ezáltal a jelenleg is rossz állapotban lévő kecskeméti útszakaszok tovább fognak romlani.

Ezért felszólítjuk Önt arra, hogy emelje fel szavát városunk érdekében, hiszen arra kapott felhatalmazást az őszi választáson, hogy a kecskemétiek érdekeit képviselje.

Kecskemét, 2014. december 15.
Üdvözlettel:
Király József
MSZP kecskeméti elnöke