Vonják vissza a rezsihirdetményt előíró rendeletet!

A Fidesz rezsiharcának legaljasabb húzása, hogy a közös képviselőket sok tízezres bírsággal fenyegeti és besúgói hálózatot épít a társasházakban. Az ötvenes évek világát idézve a fogyasztóvédelmi hatóság már 33 esetben indított vizsgálatot a társasházakban hiányzó rezsihirdetmény miatt. Ezek minden esetben a lakók bejelentései nyomán indultak.

Reméljük, hogy a kétharmad nem hoz majd olyan rendeletet, amelyben Orbán Viktor képmását kell kötelezően kifüggeszteni a házakban, hivatalokban.
 
Magyarország nem akar ismét olyan világban élni, ahol a központi hatalomnak kiszolgáltatott emberek egyik napról a másikra besúgókká válhatnak! Az MSZP felszólítja a Fideszt, hogy vonja vissza a gyakorlatban betarthatatlan, a társasházi lakókat egymás ellen fordító rendeletet!

MSZP